Odezwij się do nas odrazu.

Poniżej znajdziesz wszelkie formy kontaktu z nami. Skorzystaj z najwygodniejszej.

Czekamy…

Dobierz idealne materiały do swoich kolekcji. Poznaj ponad 40 materiałów, z których możesz uszyć cuda.

Poznaj nasze propozycje: Album i Workbook Materiałoznawstwo, z którymi zgłębisz tajniki materiałoznawstwa.

Skorzystaj z promocyjnej ceny na poradniki o materiałoznawstwie do 31/03

Poznaj popularne materiały i rozwijaj swoje skrzydła w szyciu

Kochasz szycie i myślisz o stworzeniu własnych produktów?

Marzysz o stworzeniu własnej kolekcji ubrań lub produktów handmade?

To cudownie! Jednak wiemy, że może pojawić się lawina pytań.

 

Z czego uszyć wymarzoną sukienkę? Jaki materiał będzie dobry, a jaki na spodnie, a jaki na plecak lub dziecięce akcesoria?

1 KROK – Musisz wybrać odpowiedni materiał.

No dobrze, ale jakiej użyć igły? Czy będzie mi potrzebna stopka? Czy warto podkleić ten materiał?

2 KROK – Dobierz odpowiednie akcesoria i zaplanuj pracę.

Myślisz, że to wszystko? Niestety. Na Twojej krawieckiej drodze pytań będzie pojawiać się corazwięcej. Co to jest dekatyzacja? Jak dobrać odpowiednią elastyczność materiału? Co zrobić, aby produktbył odporny na rozciąganie? Jak wybrać odpowiednią gramaturę materiału?

3 KROK – Skorzystaj z naszych propozycji: albumu lub workbooka Materiałoznawstwo i poznaj podstawy krawiectwa.

Poszukaj odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania i poznaj lepiej materiał, z którego chcesz uszyć wymarzony produkt.

Oddajemy w Twoje ręce wyjątkowe poradniki, dzięki którym zgłębisz tajniki materiałoznawstwa.

Poznasz podstawy krawiectwa i ponad 40 najpopularniejszych materiałów na rynku.

 

 

Dowiesz się, jak się zachowują podczas szycia i późniejszego użytkowania.

Co wyróżnia Album „Materiałoznawstwo. Poznaj . Dotknij . Szyj”?

 • Album Materiałoznawstwo. Poznaj.Dotknij.Szyj to jedyna taka publikacja dla rękodzielników krawiectwa. Dobierzesz idealne materiały do swoich kolekcji – bez biegania po hurtowniach i robienia w ciemno zakupów online.
 • Zyskasz niezbędną, ekspercką wiedzę na temat podstaw krawiectwa i materiałów dostępnych na rynku. W albumie znajdziesz ponad 40 opisów podłoży, z których można uszyć cudowne sukienki, bluzki, sponie czy plecaki.
 • HIT – na każdej stronie, oprócz opisu, znajdziesz próbkę danego materiału. Możesz poddać materiały różnym testom – zgiąć, naciągnąć, zobaczyć, jak się gną, tak aby maksymalnie dostosować produkty do potrzeb swoich klientów.
 • Album jest wydany na pięknym, grubym papierze, który cieszy każdy zmysł. Książka ma solidną, magiczną oprawę.
 • Dzięki zebranej wiedzy droga do stworzenia idealnych produktów będzie o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza. Cała magia wydarzy się w zaciszu Twojej pracowni.

Co wyróżnia Workbook: Materiałoznawstwo. Poznaj. Projektuj.Szyj”?

 • Workbook Materiałoznawstwo. Poznaj.Projektuj.Szyj to nowa, lżejsza wersja albumu – znajdziesz w nim opis 40 najpopularniejszych materiałów na rynku. Zyskasz także niezbędną, ekspercką wiedzę na temat podstaw krawiectwa.
 • Lekkie, piękne wydanie – Workbook jest o wiele lżejszy i możesz z łatwością zabrać go ze sobą do pracowni lub na zakupy w hurtowni.
 • Możesz samodzielnie dołączyć ulubioną próbkę materiału ze swojej pracowni, a także uporządkować swoje ukochane materiały.
 • Znajdziesz także sporo wolnego miejsca do notowania, które przyda się podczas planowania kolekcji, projektowania, spisywania pomysłów czy zakupów.
 • Koniec z zagubionymi projektami i materiałami upchanymi po szufladach i pustych koszulkach! Workbook będzie częścią Twojego krawieckiego życia! Uczy i ułatwia codzienną pracę!

Wejdź na nowy poziom - poznaj właściwości większości materiałów na rynku i szyj z głową! Wybierz poradnik o materiałoznawstwie dla siebie

Poznaj tajniki materiałoznawstwa

Poznasz podstawy krawiectwa, zgłębisz zagadnienia z zakresu materiałoznawstwa. W naszych poradnikach znajdziesz zaawansowaną wiedzę dla wszystkich miłośników krawiectwa i branży handmade

Odkryj ponad 40 materiałów

Poznasz ponad 40 materiałów dostępnych na rynku – zarówno tych popularnych, jak i niszowych. Dobierzesz materiały do swoich pomysłów. Wiemy, że każda kreatywna dusza lubi tworzyć i szaleć – dzięki poradnikom, zrealizujesz swoje marzenia.

Szyj na najwyższym poziomie

Praktyczne wskazówki na temat szycia pozwolą Ci tworzyć kolekcje, które są idealnie wykończone, trwałe i wygodne w użytkowaniu. Dowiesz się, jak materiał zachowa się w czasie szycia i jakie akcesoria będą przydatne w czasie jego obróbki.

3 ekspertki, opisy 40 materiałów, poradniki/przewodniki z zaawansowaną wiedzą dla wszystkich miłośników krawiectwa i branży handmade.

Magda – od lat pomaga budować spójne i atrakcyjne marki handmade. Wspiera miłośników rzemiosła, dostarczając im magicznego pyłu m.in. w postaci metek czy wyjątkowych materiałów. Dzieli się wiedzą, budując zgraną społeczność rękodzielników, która wzajemnie sobie pomaga.

Małgosia –  która kocha uczyć innych jako wykładowca technik krawieckich. Posiada wieloletnie doświadczenie w szyciu odzieży miarowej i na produkcji masowej oraz kostiumów teatralnych. MSKPU ukończone wyróżnieniem w pokazie dyplomowym oraz zaproszeniem do współpracy z pracownią Mariusza Przybylskiego. Posiada wiedzę o materiałach, technikach ich powstawania i wykrojach. Pokazuje, że szycie jest proste i przyjemne, a marzenia warte spełnienia.

Ewa – kocha szycie i kocha materiały. Ma ogromną wiedzę, jeśli chodzi o techniki pracy z materiałem i jego wykańczania. Doskonale wie, co będzie uciekać spod maszyny, który materiał będzie się giął, a który nada się na trwałą kosmetyczkę.

 • Workbook – Materiałoznawstwo. Poznaj. Projektuj. Szyj.
 • PLN 139
  zamiast 179
  • ekspercka wiedza na temat podstaw krawiectwa
  • opis ponad 40 materiałów
  • miejsce na dołączenie ulubionych próbek materiału, miejsce na notatki i szkice
  • lekkie, piękne wydanie
 • Album Materiałoznawstwo. Poznaj.Dotknij.Szyj
 • PLN 249
  zamiast 299
  • ekspercka wiedza na temat podstaw krawiectwa
  • opis ponad 40 materiałów
  • przy każdym opisie znajdziesz próbkę materiału, która pochodzi od najlepszych, producentów
  • piękny, gruby papier oraz magiczna oprawa albumu

Wejdź na wyższy poziom - poznaj ponad 40 materiałów dostępnych na rynku i szyj kolekcje, które zachwycają.

Skorzystaj z promocyjnej ceny na poradniki o materiałoznawstwie do 31/03

FAQ

Przelewy natychmiastowe oraz BLIK przez przelewy24
Najłatwiejsza dostępna forma płatności to oczywiście płatnością kartą bezpośrednio na naszej stronie. Znajdziesz jednak także możliwość płatności poprzez Apple Pay a także Google Pay. Dla tradycjonalistów przygotowaliśmy możliwość płatności przelewem bankowym.

Zakupione egzemplarze będziemy wysyłać od 01.04.2021

Do każdego zakupu będzie dołączona faktura VAT. Jeśli planujesz dokonać zakupu na firmę, upewnij się aby dodać numer NIP.