Odezwij się do nas odrazu.

Poniżej znajdziesz wszelkie formy kontaktu z nami. Skorzystaj z najwygodniejszej.

Czekamy…

huuft materiałoznawstwo workbook

Workbook: „Materiałoznawstwo. Poznaj, Projektuj, Szyj”

Trzymaj wszystkie ukochane materiały w jednym miejscu. Pracuj z Workbookiem i projektuj z przyjemnością.

Cena 139zł zamiast 179zł

Wysyłka od 01.04.2021

Łap zniżkę do 31/03 do północy

Ekspercka wiedza w zrozumiałej formie

Szczegółowy opis najpopularniejszych
 materiałów na rynku.

Stworzony przez miłośników krawiectwa

Odpowiada na realne potrzeby, ułatwia codzienną pracę i tworzenie nowych projektów.

Lekkie, piękne wydanie

Workbook możesz zabrać ze sobą do pracowni lub na zakupy w hurtowni.

Porządkuje krawieckie skarby

koniec z gubieniem próbek i ważnych szkiców.

Twoja szuflady to prawdziwa kopalnia krawieckich materiałów, szkiców i rozpoczętych projektów?

 

Szukasz metody na uporządkowanie swojej krawieckiej wiedzy i zasobów?

 

Chcesz poznawać nowe materiały i zestawiać je z tym, co już dobrze znasz?

 

Poznaj wyjątkową publikację dla miłośników krawiectwa, która ułatwi Ci tworzenie nowych, zachwycających projektów handmade!

 

Workbook to nowa, lżejsza wersja unikalnego albumu Materiałoznawstwo. Poznaj, Dotknij, Szyj, która zawiera samą esencję – soczyste mięsko, wyjęte z pierwszej publikacji + sporo miejsca do samodzielnej pracy nad wymarzonymi projektami.

Czym jest WORKBOOK dla rękodzielników?

Znajdziesz w nim opis 40 najpopularniejszych materiałów na rynku wraz z wolną kartą, do której możesz samodzielnie dołączyć ulubioną próbkę ze swojej hurtowni. Ponadto Workbook to dużo wolnego miejsca do planowania kolekcji, projektowania, spisywania pomysłów czy notatek z zakupów.
Koniec z zagubionymi projektami i materiałami upchanymi po szufladach i pustych koszulkach!

Tej publikacji nie odłożysz na półkę. Workbook będzie częścią Twojego krawieckiego życia! Uczy i ułatwia codzienną pracę!

Dzięki Workbookowi "Materiałoznawstwo. Poznaj, Projektu, Szyj":

  • zyskasz niezbędną, ekspercką wiedzę na temat podstaw krawiectwa i materiałów dostępnych na rynku,
  • uporządkujesz swoje ukochane materiały, które od teraz zawsze możesz mieć ze sobą np. podczas zakupów w hurtowni,
  • już nigdy nie zgubisz notatek, czy ważnych szkiców – wszystko będziesz mieć w jednym miejscu,
  • dzięki zebranej i usystematyzowanej wiedzy droga do stworzenia idealnych produktów będzie o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza.

Co znajdziesz w środku?

poznaj

Poznasz wszystkie ważne informacje na temat materiałów dostępnych na rynku. Dowiesz się, jaki jest ich skład grubość, wady, zalety, jakie są w szyciu i użytkowaniu oraz jakie najczęściej produkty z nich powstają.

projektuj

Zyskasz miejsce do tworzenia szkiców, planowania kolekcji, robienia notatek na temat dostawców, zakupów czy innych ważnych rzeczy. Do specjalnych kart przymocujesz własne, ulubione materiały, które od teraz zawsze będziesz mieć ze sobą.

szyj

Praktyczne wskazówki na temat szycia pozwolą Ci tworzyć kolekcje, które są idealnie wykończone, trwałe i wygodne w użytkowaniu. Dowiesz się, jak materiał zachowa się w czasie szycia i jakie akcesoria będą przydatne w czasie jego obróbki.

3 ekspertki, opisy 40 materiałów, w sumie około 200 stron z zaawansowaną wiedzą dla wszystkich miłośników krawiectwa i branży handmade.

Autorkami workbooka są 3 wyjątkowe kobiety – pasjonatki szycia i materiałów

Magda – od lat pomaga budować spójne i atrakcyjne marki handmade. Wspiera miłośników rzemiosła, dostarczając im magicznego pyłu m.in. w postaci metek czy wyjątkowych materiałów. Dzieli się wiedzą, budując zgraną społeczność rękodzielników, która wzajemnie sobie pomaga.

Małgosia –  która kocha uczyć innych jako wykładowca technik krawieckich. Posiada wieloletnie doświadczenie w szyciu odzieży miarowej i na produkcji masowej oraz kostiumów teatralnych. MSKPU ukończone wyróżnieniem w pokazie dyplomowym oraz zaproszeniem do współpracy z pracownią Mariusza Przybylskiego. Posiada wiedzę o materiałach, technikach ich powstawania i wykrojach. Pokazuje, że szycie jest proste i przyjemne, a marzenia warte spełnienia.

Ewa – kocha szycie i kocha materiały. Ma ogromną wiedzę, jeśli chodzi o techniki pracy z materiałem i jego wykańczania. Doskonale wie, co będzie uciekać spod maszyny, który materiał będzie się giął, a który nada się na trwałą kosmetyczkę.

Poznaj nowe materiały i uporządkuj swoje krawieckie skarby! Zamów Workbook „Materiałoznawstwo. Poznaj, Projektuj, Szyj” i zacznij tworzyć z przyjemnością!
Zamów workbook w niższej cenie do 31.03. Wysyłka od 1.04

FAQ

Przelewy natychmiastowe oraz BLIK przez przelewy24
Najłatwiejsza dostępna forma płatności to oczywiście płatnością kartą bezpośrednio na naszej stronie. Znajdziesz jednak także możliwość płatności poprzez Apple Pay a także Google Pay. Dla tradycjonalistów przygotowaliśmy możliwość płatności przelewem bankowym.

Zakupione egzemplarze będziemy wysyłać od 01.04.2021

Do każdego zakupu będzie dołączona faktura VAT. Jeśli planujesz dokonać zakupu na firmę, upewnij się aby dodać numer NIP.