Odezwij się do nas odrazu.

Poniżej znajdziesz wszelkie formy kontaktu z nami. Skorzystaj z najwygodniejszej.

Czekamy…

Materialoznawstwo HUUFT

Materiałoznawstwo
poznaj.dotknij.szyj

Szycie jest piękne!

POZNAJ, DOTKNIJ, SZYJ – Twórz kolekcje, które zachwycają!
Zebrałyśmy i opisałyśmy ponad 40 materiałów, które pomogą Ci zgłębić tajniki materiałoznawstwa.

Cena 299zł

Marzysz o stworzeniu własnej
kolekcji ubrań lub produktów handmade?
Chcesz bazować na sprawdzonych materiałach, które będą trwałe i efektowne?

Oddajemy w Twoje ręce wyjątkowy album, dzięki któremu zgłębisz tajniki wiedzy na temat materiałoznawstwa.

Poznasz podstawy krawiectwa i ponad 40 najpopularniejszych materiałów na rynku. Dowiesz się, jak się zachowują podczas szycia i późniejszego użytkowania.

Co najlepsze, każdy z nich możesz… DOTKNĄĆ! W albumie znajdziesz adamaszek, flanelę, krepę, minky, taftę, organzę i wiele, wiele innych. Przy każdym opisie jest próbka.

To coś więcej niż teoria. Ta publikacja pozwoli Ci doświadczyć każdego z materiałów – możesz je pogładzić, przyłożyć do skóry, naciągnąć, zgiąć … bez żadnego wysiłku. Dzięki temu Twoje kolekcje będą dokładnie takie, o jakich marzysz.

Wejdź na nowy poziom - poznaj właściwości większości materiałów na rynku, dotknij ich i szyj z głową!

Dlaczego album „Materiałoznawstwo. Poznaj . Dotknij . Szyj” powinien trafić w Twoje ręce?

• Zyskasz niezbędną, ekspercką wiedzę na temat podstaw krawiectwa i materiałów dostępnych na rynku.
• Na własne oczy zobaczysz każdy rodzaj materiału, co ułatwi Ci zakupy online.
• Możesz poddać materiały różnym testom – zgiąć, naciągnąć, zobaczyć, jak się gną, tak aby maksymalnie dostosować produkty do potrzeb swoich klientów.
• Dzięki zebranej wiedzy droga do stworzenia idealnych produktów będzie o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza. Cała magia wydarzy się w zaciszu Twojej pracowni.

Materialoznawstwo HUUFT 11

Co znajdziesz w środku?

poznaj

Poznasz wszystkie ważne informacje na temat materiałów dostępnych na rynku. Dowiesz się, jaki jest ich skład, grubość, wady, zalety, jakie są w szyciu i użytkowaniu oraz jakie najczęściej produkty z nich powstają.

dotknij

Przy każdym opisie znajdziesz próbkę materiału, która pochodzi od najlepszych, producentów. Dotyk jest w krawiectwie niezastąpiony.Tu otrzymujesz wszystkie materiały w jednej publikacji.

szyj

Praktyczne wskazówki na temat szycia pozwolą Ci tworzyć kolekcje, które są idealnie wykończone, trwałe i wygodne w użytkowaniu. Dowiesz się, jak materiał zachowa się w czasie szycia i jakie akcesoria będą przydatne w czasie jego obróbki.

3 ekspertki, ponad 40 materiałów, ponad 50 stron z zaawansowaną wiedzą dla wszystkich miłośników krawiectwa i branży handmade.

Magda – od lat pomaga budować spójne i atrakcyjne marki handmade. Wspiera miłośników rzemiosła, dostarczając im magicznego pyłu m.in. w postaci metek czy wyjątkowych materiałów. Dzieli się wiedzą, budując zgraną społeczność rękodzielników, która wzajemnie sobie pomaga.

Małgosia –  która kocha uczyć innych jako wykładowca technik krawieckich. Posiada wieloletnie doświadczenie w szyciu odzieży miarowej i na produkcji masowej oraz kostiumów teatralnych. MSKPU ukończone wyróżnieniem w pokazie dyplomowym oraz zaproszeniem do współpracy z pracownią Mariusza Przybylskiego. Posiada wiedzę o materiałach, technikach ich powstawania i wykrojach. Pokazuje, że szycie jest proste i przyjemne, a marzenia warte spełnienia.

Ewa – kocha szycie i kocha materiały. Ma ogromną wiedzę, jeśli chodzi o techniki pracy z materiałem i jego wykańczania. Doskonale wie, co będzie uciekać spod maszyny, który materiał będzie się giął, a który nada się na trwałą kosmetyczkę.

FAQ

Przelewy natychmiastowe oraz BLIK przez przelewy24
Najłatwiejsza dostępna forma płatności to oczywiście płatnością kartą bezpośrednio na naszej stronie. Znajdziesz jednak także możliwość płatności poprzez Apple Pay a także Google Pay. Dla tradycjonalistów przygotowaliśmy możliwość płatności przelewem bankowym.

Zakupione egzemplarze będziemy wysyłać od 14.12.2020

Do każdego zakupu będzie dołączona faktura VAT. Jeśli planujesz dokonać zakupu na firmę, upewnij się aby dodać numer NIP.